ГАРАНТІЇ

Кожен товар перед відправкою ми ретельно перевіряємо і щільно упаковуємо в пухирчасту плівку. Але в окремих випадках з вини пошти тощо товар може зашкодити. У таких випадках ми змінюємо товар на новий.

Повернення

ПОВЕРНЕННЯ ПРИДБАНИЙ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ 8044.COM.UA ТОВАРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У ВИПАДКАХ І ЗГіДНО УМОВИ, ДІЙСНОГО "ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ "!

Повернення отриманого товару допускається протягом 14 календарних днів після його доставки (отримання в службі доставки). Також Ви можете відмовитися від замовлених товарів відразу ж після оформлення заявки або протягом 2-х годин після прийняття замовлення менеджером, для цього Вам треба зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас у спосіб. Це робиться в тому випадку, якщо Ви раптово передумали чи відчуваєте фінансові труднощі.

Якщо раптом, Ви отримали товар зіпсованим з вини перевізника або він Вам не підійшов, ми готові його обміняти на інший варіант або прийнятий його назад у належному вигляді із збереженням упаковки ( надішліть нам листа на імейл 8044shop@gmail.com або в Viber (093) 815 - 51 - 71 написавши номер замовлення, фотографію товару, який хочете повернути, повний опис проблеми, а також причину) після чого менеджер магазину зв'яжеться з Вами для обговорення всіх деталей обміну або повернення.

Повернення коштів покупцеві відбувається на картку Приват Банку або на мобільний рахунок

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

- Обмін або повернення товару здійснюється протягом двох тижнів (14 днів).
- Наявність чека замовлення покупця (перебувати в коробці з товаром)
- Обмін або повернення товару повинен відправлятися БЕЗ НАКЛАДЕНОГО ПЛАТЕЖУ (повернення робиться на рахунок покупця, це стандартна практика всіх магазинів). А якщо ні, то посилка повернеться назад покупцеві.